Limp Bizkit

2020. gada 28. februārī, Arēnā Rīga

Amerikāņu repa un roka leģenda Limp Bizkit radusies 1995. gadā, Džeksonsvilā, Floridā. Viņu komanda sastāvēja no Fred Durst (galvenais vokālists), Sam Rivers (basģitārists, bekvokāls), John Otto (bundzinieks un perkusionists), DJ Lethal un Wes Borland (ģitārists, vokālists).

limp bizkit

Limp Bizkit nav iespējams sajaukt ne ar vienu citu grupu, pateicoties Fred Durst dusmīgajam vokālā skanējumam. Wes Borland parasti eksperimentē ar kostīmiem un maskām, krāso seju un ķermeni, padarot grupas uzstāšanās reizes neaizmirstamas. Grupa bijusi nominēta “Grammy Award” trīs reizes un ir pārdevusi 40 miljonus ierakstu visā pasaulē.

Debijas albums dienasgaismu ieraudzīja 1997. gadā, un tā nosaukums bija “Three Dollar Bill, Y’all”. Ar saviem diviem nākamajiem albumiem, “Significant Other” 1999. gadā un “Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water” 2000. gadā grupa izpelnījusies pasaules atpazīstamību.

2001. gadā Borland pameta grupu, taču pārējie grupas dalībnieki turpināja ierakstīt dziesmas un doties turnejās ar ģitāristu Mike Smith. Pēc laika, 2003. gadā, Borland tomēr no jauna atgriezās grupā. Īpašu popularitāti ieguva albums “Gold Cobra”, kas tika ierakstīts 2011. gadā.

2020. gada 28. februārī grupa ieradās Latvijā, Arēnā Rīga, lai priecētu savus fanus. Neparasti bija redzēt Fred Durst ar sirmu bārdu. Kolēģiem uz skatuves pievienojās arī DJ Lethal jeb Leors Dimants, kas ir dzimis Rīgā un blakus savai pultij nolicis Latvijas karogu. Fani bija stāvā sajūsmā, īpaši, kad tika izpildīts senais, pasaulslavenais hits “Behind blue eyes”.